• Wpisów: 500
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 10:35
 • Licznik odwiedzin: 55 577 / 2590 dni
 
armia.pl
 
Pan Jezus: Gdy odmawiacie "baranku Boży..."- musicie klęczeć i trzykrotnie bić się w piersi. To oznacza, że jesteście najmniejsi i potrzebujecie Miłosierdzia Bożego. Bez Jego Miłosierdzia nie możecie żyć, bo nie będziecie mieć błogosławieństwa ani niczego od Boga. Po Mszy Św. módlcie się za Kościół. Módlcie się i dziękujcie naszej Św. Matce za Miłosierdzie. Nasza Św. Matka zabiera nasze modlitwy w czasie Mszy Św. i zanosi je do Boga.

Matka Boża: "Jeżeli nieuszanowanie wobec Najświętszego Sakramentu jest ciężkim grzechem dla wszystkich dzieci Kościoła, to na tym większą karę zasługują niegodni słudzy ołtarza. Z nieuszanowania bowiem, t jakim obchodzili się z Najświętszym Sakramentem, pochodzi lekceważenie Go przez innych katolików. Gdyby ludzie wiedzieli, że kapłani zbliżają się do tych świętych tajemnic z należytą czcią i nabożeństwem, to zrozumieliby wówczas, że sami powinni tak postępować." (Fragment z książki Marii z Agredy Mistyczne miasto Boże Michalineum, 2000 r.).
Tym, którzy ani umysłem, ani sercem pojąć tego nie mogą lub nie chcą, przypomina się zarządzenie Kościoła: 171. Konferencja Plenarna Episkopatu Polski (10.12.1980), kierując się wskazaniami Stolicy Apostolskiej, w pkt. X mówi: W diecezjach Polski przyjmuje się Komunię Świętą z rąk celebransa do ust, klęcząc. Przepisy te należy zachować także w Mszach dla grup specjalnych. W szczególnych okolicznościach, w których uklęknięcie jest bardzo utrudnione, np. poza kościołem na deszczu, można przyjąć Komunię stojąc. Nie można też wymagać klękania od ludzi obciążonych kalectwem lub chorobą.
Papież Jan Paweł II wielokrotnie przypominał i ostrzegał, że Komunii Świętej nie wolno przyjmować na stojąco i na rękę! To jest wielka profanacja! Tylko kapłani mają zezwolenie dotykać Ciało Chrystusa. Tylko konsekrowane ręce. Tak było zawsze w Tradycji Kościoła. Nikt nie ma prawa dotykać Ciała Chrystusa, tylko kapłan. Podczas przemienienia należy klękać -rzeczą najważniejszą jest adoracja naszego Pana.(...)
Nadużycia te potępił Paweł VI w Instrukcji Memoriał Domini oraz Jan Paweł II w Liście o Eucharystii Domini-
cae Cencie (por. Cud Eucharystyczny w Lanciano: Szatan istnieje naprawdę; Ostrzeżenie z zaświatów - patrz katalog na końcu książki).
Zawsze kochajcie Boga. Miłością napełnijcie wasze serca. Pamiętajcie, że wasz Pan był na Krzyżu z powodu grzechów całego świata. Módlcie się i adorujcie, jak to czynił Jezus, gdy modlił się do naszego Ojca Niebieskiego.

Pan Jezus powiedział Św. Faustynie
Pragnę jednoczyć się z duszami ludzkimi, rozkoszą Moją jest jednoczyć się z duszami. Wiedz o tym córko Moja, kiedy przychodzę w Komunii Św. do serca ludzkiego, mam ręce pełne łask wszelkich i pragnę je oddać duszy, ale dusze nawet nie zwracają uwagi na Mnie, pozostawiając Mnie samego, a zajmując się czym innym. O, jak Mi smutno, że dusze nie poznały Miłości. Obchodzą się ze Mną, jak z czymś martwym (Dz. 1385).


Szaffer R., Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa, wyd.6, Wrocław 2009, s. 75-77.

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  gość
  Dziękuję Ci za wyważoną odpowiedź na moje pytanie. Poniekąd takiej oczekiwałem... W związku z tym życzę każdemu odwiedzającemu tę stronę właściwego rozeznania i dobrego przeżycia Bożego Objawienia, które kochający Ojciec nieustannie wlewa do naszego serca.  

  Zachęcam równocześnie do zainteresowania się objawieniami MB w Kibeho (Rwanda), które w 2001 również zostały uznane przez Kościół jako autentyczne.

  Pozdrawiam
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa:
   
 •  
   
  Nie ma oficjalnego imprimatur. W książce znajduje się notatka: „Wydawca informuje, że nowy Kodeks Kanoniczy dopuszcza publikowanie informacji o nowych objawieniach, przepowiedniach, cudach itd. bez konieczności otrzymania imprimatur, pod warunkiem, że nie zawierają one treści wykraczających poza oficjalne stanowisko Kościoła w sprawach wiary i moralności. Mimo to końcowy werdykt co do treści książki Wydawca pozostawia Świętemu Kościołowi Rzymskiemu”.

  W tej książce przedstawione zostały głównie współczesne objawienia, które potrzebują wiele czasu na oficjalne stanowisko Kościoła. Jednak nieoficjalne stanowisko jest przychylne. Z tego co wiem tylko 2 objawienia ze wszystkich jakie kiedykolwiek były są potwierdzone przez Kościół: w Fatimie i Lourdes. Każdy więc rozpatruje je we własnym sercu, jeśli oczywiście są zgodne z Pismem Św.
   
 • awatar
   
   
  gość
  Czy pozycja książkowa: Szaffer R., Armia najdroższej krwi Jezusa Chrystusa, wyd.6, Wrocław 2009, ma IMPRIMATUR?